Léčebné meditační večery pro každého – V rytmu šamanských bubnů

Srdečně vás zvu na tradiční meditační večer s tématem otevírání křivd a strachů, nyní obohacený o čestného hosta Davída Chába, který společně s vámi otevře rytmus vaší intuice pomocí bubnů a hlasů. Jedinečný zážitek společného sdílení magické energie. Pojďme to prožít a přivítat svou vnitřní sílu.

ZABUBNUJME SI SPOLEČNĚ, VYTVOŘME LÉČEBNOU SÍLU PŘES PRVNÍ A PÁTOU ČAKRU… VE SPOLEČNÉM PROPOJENÍ… 

Rozloučení s meditačními večery před prázdninami. 

  • Datum: 8.6.2016
  • Čas: 18:30 – 21:30 hod. (Prodlouženo na tři hodiny)
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč předem na účet, 450 Kč na místě

Davído a bubny

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe, která změní a odhalí váš život v nové perspektivě. Pojďme společně do toho! Společně vytvoříme energetické pole a uvolníme stresové napětí. Rehabilitujeme každou buňku našeho těla a uvolníme naší mysl.

*Vhodné i pro začátečníky a mírně pokročilé. Vnímání meditačních technik je pestrobarevné a já vás povedu dle svého vedení, které praktikuji již několik let.

Co vás čeká?
V první části se budeme věnovat dechovým cvičením, zpomalení naší mysli a hledání vnitřního klidu. Pomocí vizualizací, barev a dalších podnětů se budeme učit naší mysl směřovat určitým směrem tzv. technika zpřítomnění.
Tentokrát budeme pročišťovat krční čakru a v ní nahromaděné křivdy, strach a nejistotu.

Druhá část, ve které se setkáte SE ŠAMANSKÝMI BUBNY (A VLASTNÍM HLASEM).
85% dospělých lidí se bojí zkusit zahrát na hudební nástroj (nebo zazpívat), protože to „neumí“ nebo „to nedokáže“. Převzali totiž mnohokrát opakovanou mantru, která by zneschopnila i rozběhnutého mamuta. Není divu, že se pak v životě bojí udělat mnoho dalších věcí – z naprosto stejného důvodu. Souvisí naše „nedokáži to“ nějak s tím, že jsme přestali (hudbu) tvořit a jen (ji) čím dále více „konzumujeme“ z vnějších zdrojů?

Buben je jedním z nejstarších hudebních nástrojů. Člověk si s jeho pomocí zajišťoval přízeň duchů, prosil o pomoc síly z druhého světa, uváděl se do změněných stavů vědomí, děkoval vyšším bytostem. Šamanské bubnování zní jako tlukot srdce Matky Země, navrací vše do rovnováhy.
Pojďme se k ní tedy navrátit. Okusíme buben nejen jako „něco“ do čeho se buší paličkou. A pohrajeme si i s jedním z nejúžasnějších nástrojů vůbec – vlastním hlasem.

BUBEN BUDE PRO KAŽDÉHO K ZAPŮJČENÍ. Taktéž si bude možno na místě pro sebe buben vybrat a pořídit.

Otevřela jsem proto tyto léčebné meditační večery. Budete se po nich cítit více v rovnováze a harmonii. Společně vytvoříme energetické pole a uvolníme stresové napětí.

 

Rezervace: KLIKNĚTE ZDE nebo zašlete informační email na Karolina@vrytmuduse.cz (vyčkejte na potvrzení o volném místě), pošlete platbu 400 Kč na účet 199018602/0300, variabilní symbol (VS) uveďte své telefonní číslo a do poznámky napište celé jméno a příjmení + termín semináře tj. 8. 6. 2016. Nutné kvůli identifikaci! V případě zaplnění semináře budou mít přednost ti, kteří již rezervaci zaplatili. Děkuji za pochopení.