Meditační večer – magické spojení hlasu a živé hudby

Srdečně Vás zvu na „netradiční“ meditační večer, kde mým hostem bude mimořádně tvůrčí člověk, spisovatel, básník a písničkář Michal Čagánek. Spolu jsme vytvořili skutečně magické spojení mluvených meditací a zpěvu manter, které se bude různě prolínat. Prožijete kombinaci pasivní a aktivní meditace v jedné vlně vibrací a to vše s živou hudbou i zpěvem a slovem… Intuitivně si vytvoříte spojení se svou duší a tělem. 

„Poznej znamení.“

tricko-fantasy-vlci-sneni-01_z2

  • Datum: 2. 4.2017 (neděle)
  • Čas: 17:00 do 19:00
  • Místo: Umělecká škola ARTUAL, Letohradská 62, Praha 7 (http://www.artual.cz/)
  • Cena: 190 Kč předem na účet, na místě 250 Kč 

Kým je Michal Čagánek? 

Je to spisovatel, básník, písničkář a všestranně tvůrčí člověk. Ve své tvorbě se zaměřuje na pozitivní aspekty lidství v každém z nás, s cílem povzbudit a inspirovat čtenáře a posluchače na nelehké cestě za poznáním sebe sama. Dosud vydal 15 knih poezie i prózy, nejnovější knihou je transformační román Plyšový Buddha o hledání klidu v neklidné době. Spolu s hudební skupinou PraMeny  hraje a zpívá své inspirující písně a mantry.

Mantry si můžete poslechnout na: https://www.youtube.com/watch?v=Jf5VMD9q2oI&list=PLJPPJiW8a2a88ssqxSrp0xaDn9g2lIo-e&index=1

Prosím sebou si vezměte karimatky a deky. Děkujeme. 

Rezervace: Zašlete informační email na Karolina@vrytmuduse.cz (vyčkejte na potvrzení o volném místě), pošlete platbu 190 Kč na účet 199018602/0300, variabilní symbol (VS) uveďte své telefonní číslo a do poznámky napište celé jméno a příjmení + termín semináře tj. 2. 4.17. Nutné kvůli identifikaci! V případě zaplnění semináře budou mít přednost ti, kteří již rezervaci zaplatili. Děkuji za pochopení.