Ochutnávka kurzu cikánských karet – Setkání s vlastní intuicí

Srdečně Vás zvu na ochutnávku z kurzu cikánských karet. Čeká Vás představení těchto upovídaných kartiček, jejich hluboká symbolika a moudrost. Poodhalíme způsoby výkladů a projekcí včetně určitých technik. Procítíme některé symboly vědomě i nevědomě.  Každý si zkusí svůj vlastní výklad. Na místě bude k zakoupení i učebnice cikánek včetně karet samotných.

Kdy se setkání koná:

17. 8. (středa) od 17:30 do 19:00

Kde: Centrum Spojené světy, Lomená 4, Most

18. 8. (čtvrtek) od 18:30 do 20:00

Kde:  Centrum cel. životního postoje, Štítného 23, Praha Žižkov

Příspěvek: 100 Kč

(platba na místě, prosím o rezervaci – email Karolina@vrytmuduse.cz)

FQ7A3435

O kurzu cikánských karet klikněte ZDE.

Cikánské karty jsou mé oblíbené, a kdo mě zná, ví, že s nimi ráda často vykládám. Používám různé tarotové karty, ale k cikánkám jsem si našla zvláštní vztah. Jsou „jiné“ než ostatní a to mě na nich přitahuje. Jejich počet je 36 a jsou na nich zobrazeny jasné obrázky. Jsou jednodušší než mnohé jiné taroty. Je ale třeba se naučit volně asociovat na dané téma, vnímat souvislosti v příběhu. Především je ale nutné otevřít svou intuici a naučit se vnímat „energii“ a vibraci daných obrázků. Můžete vykládat na osud, karmu, čakry, povahy, ale i na obyčejné denní životní situace. Právě v tom mají cikánské karty přednostní výhodu, dokážou být praktické, výstižné a ukazují jasnější obrazy z reality.

Další kurzy spouštím od září 2016. Můžete si předem procítit, zda byste si tuto dovednost otevírající intuitivní vnímaní chtěli osvojit a naučit. Nejde však jen o karty samotné. Na kurzu Vás čekají i techniky rétoriky, zlepšení komunikačních dovedností, zvýšení sebedůvěry a lásky k sobě a ke svým darům a mnoho dalšího.

 

„Mým cílem je přiblížit právě tyto kartičky širší veřejnosti a otevírat lidem intuitivní myšlení, zvyšovat sebevědomí, lásku k sobě a k druhým lidem a rozšiřovat vědomí a objevovat s lidmi jejich vnitřní dary.“

Karolina Acherati