Prožitkový meditační večer ve víru šamanských bubnů

Léták meditace s šamanských bubnováním

Srdečně vás zvu na prožitkový meditační večer s tématem „má sebeléčivá síla“, obohacený o čestného hosta Davída Chába (www.davidochab.cz), který společně s vámi otevře rytmus vaší intuice pomocí šamanských bubnů a hlasů. Jedinečný zážitek společného sdílení magické energie. Pojďme to prožít a přivítat svou vnitřní sílu.

Dne: 7. září (středa) od 18:30 do 21:30

Místo konání: Škola umění ARTUAL, Letohradská 62, Praha 7 (kousek od Letenského náměstí) www.artual.cz

Vstupné: 400 Kč předem na účet / 450 Kč na místě (o akci je velký zájem, doporučuji rezervaci předem, kapacita sálu je omezená)

Co sebou: určitě si vezměte podložku (na ležení) nebo karimatku + deku – může být chladno (nějaké budou sice k dispozici, ale není jich mnoho, děkuji)

V první části budeme pomocí řízené meditace pracovat se svou vnitřní léčivou silou a v druhé části jí posílíme společně šamanským bubnováním a hlasem. 

  • Pro každého účastníka bude k zapůjčení  šamanský buben a po skončení semináře bude možné si jej zakoupit a odnést domů. Na místě si také můžete pořídit CD s řízenými meditacemi na každé energetické centrum zvlášť.

Rezervace: KLIKNĚTE ZDE nebo zašlete informační email na Karolina@vrytmuduse.cz (vyčkejte na potvrzení o volném místě), pošlete platbu 400 Kč na účet 199018602/0300, variabilní symbol (VS) uveďte své telefonní číslo a do poznámky napište celé jméno a příjmení + termín semináře tj. 7. 9. 2016. Nutné kvůli identifikaci! V případě zaplnění semináře budou mít přednost ti, kteří již rezervaci zaplatili. Děkuji za pochopení.