Setkání s vlastní intuicí – ochutnávka kurzu Cikánských karet

Srdečně Vás zvu na ochutnávku z kurzu cikánských karet.

Čeká Vás představení těchto „upovídaných“ karet, jejich hluboká symbolika a moudrost. Poodhalíme způsoby výkladů a projekcí včetně technik. Přinese vám to prožitek, díky kterému „nacítíte“ své schopnosti otevřít se intuitivnímu vnímání. Získáte odpovědi na Vaše osobní témata.

FQ7A3435

 • Datum: 3.10.2017
 • Čas: 18:30 – 21:30
 • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
 • Cena: 400 Kč

Cikánské karty jsou mé oblíbené, a kdo mě zná, ví, že s nimi ráda často vykládám. Používám různé tarotové karty, ale k cikánkám jsem si našla zvláštní vztah. Jsou „jiné“ než ostatní a to mě na nich přitahuje. Jejich počet je 36 a jsou na nich zobrazeny jasné obrázky. Jsou jednodušší než mnohé jiné taroty. Je ale třeba se naučit volně asociovat na dané téma, vnímat souvislosti v příběhu. Především je ale nutné otevřít svou intuici a naučit se vnímat „energii“ a vibraci daných obrázků. Můžete vykládat na osud, karmu, čakry, povahy, ale i na obyčejné denní životní situace. Právě v tom mají cikánské karty přednostní výhodu, dokážou být praktické, výstižné a ukazují jasnější obrazy z reality.

Co Vás na semináři čeká?

 1. Představení učebnice a karet samotných.
 2. Vědomé i nevědomé procítění symbolů.
 3. Jak být autentický a intuitivní v běžném životě.
 4. Techniky výkladů, ukázky z kurzu.
 5. Vytvoření vlastního výkladu a sestavení odpovědi na osobní téma.
 6. Stav čaker – Jaká je moje aktuální energie v jednotlivých centrech?
 7. Diskuse

„Mým cílem je přiblížit právě tyto kartičky širší veřejnosti a otevírat lidem intuitivní myšlení, zvyšovat sebevědomí, lásku k sobě a k druhým lidem a rozšiřovat vědomí a objevovat s lidmi jejich vnitřní dary.“

Rezervace: KLIKNĚTE ZDE nebo zašlete informační email na Karolina@vrytmuduse.cz (vyčkejte na potvrzení o volném místě), pošlete platbu 400 Kč na účet 199018602/0300, variabilní symbol (VS) uveďte své telefonní číslo a do poznámky napište celé jméno a příjmení + termín semináře tj. 3.10. 17. Nutné kvůli identifikaci! V případě zaplnění semináře budou mít přednost ti, kteří již rezervaci zaplatili. Děkuji za pochopení.

Přihlášením na akci souhlasíte s podmínkami (storno poplatky a podmínky účasti).