Setkání s vlastní intuicí – ochutnávka kurzu Cikánských karet

Setkání s vlastní intuicí – ochutnávka kurzu Cikánských karet

 

Srdečně Vás zvu na ochutnávku z kurzu cikánských karet. Čeká Vás představení těchto „upovídaných“ karet, jejich hluboká symbolika a moudrost. Poodhalíme způsoby výkladů a projekcí včetně technik. Přinese vám to prožitek, díky kterému poodhalíte své schopnosti otevřít se intuitivnímu vnímání.

Místo konání: Rodinné centrum Spojené světy, Lomená 4, Most

Termín: 18. 5. 2016 (středa) od 18:30 do 20:00

Cena: 300 Kč na účet, 350 Kč na místě

FQ7A3419

Cikánské karty jsou mé oblíbené, a kdo mě zná, ví, že s nimi ráda často vykládám. Používám různé tarotové karty, ale k cikánkám jsem si našla zvláštní vztah. Jsou „jiné“ než ostatní a to mě na nich přitahuje. Jejich počet je 36 a jsou na nich zobrazeny jasné obrázky. Jsou jednodušší než mnohé jiné taroty. Je ale třeba se naučit volně asociovat na dané téma, vnímat souvislosti v příběhu. Především je ale nutné otevřít svou intuici a naučit se vnímat „energii“ a vibraci daných obrázků. Můžete vykládat na osud, karmu, čakry, povahy, ale i na obyčejné denní životní situace. Právě v tom mají cikánské karty přednostní výhodu, dokážou být praktické, výstižné a ukazují jasnější obrazy z reality.
Další kurzy spouštím od září 2016. Můžete si předem procítit, zda byste si tuto dovednost otevírající intuitivní vnímaní chtěli osvojit a naučit. Nejde však jen o karty samotné. Na kurzu Vás čekají i techniky rétoriky, zlepšení komunikačních dovedností, zvýšení sebedůvěry a lásky k sobě a ke svým darům a mnoho dalšího.

Co Vás na semináři čeká?

  1. Představení učebnice a karet samotných.
  2. Vědomé i nevědomé procítění symbolů.
  3. Jak být autentický a intuitivní v běžném životě.
  4. Techniky výkladů, ukázky z kurzu.
  5. Vytvoření vlastního výkladu a sestavení odpovědi na osobní téma.
  6. Stav čaker – Jaká je moje aktuální energie v jednotlivých centrech?
  7. Diskuse

„Mým cílem je přiblížit právě tyto kartičky širší veřejnosti a otevírat lidem intuitivní myšlení, zvyšovat sebevědomí, lásku k sobě a k druhým lidem a rozšiřovat vědomí a objevovat s lidmi jejich vnitřní dary.“

Rezervace: KLIKNĚTE ZDE nebo zašlete informační email na Karolina@vrytmuduse.cz (vyčkejte na potvrzení o volném místě), pošlete platbu 300 Kč na účet 199018602/0300, variabilní symbol (VS) uveďte své telefonní číslo a do poznámky napište celé jméno a příjmení + termín semináře tj. 18. 5. 2016. Nutné kvůli identifikaci! V případě zaplnění semináře budou mít přednost ti, kteří již rezervaci zaplatili. Děkuji za pochopení.