Prožitkový víkend JOKA

JOKA I. – ÚSPĚŠNÝ PROŽITKOVÝ VÍKEND PRO ŽENY A MUŽE…

Pro velký zájem opakujeme !!!

Termín: 10. až 12. listopadu 2017 (pátek večer až neděle odpoledne)

Propojení arte, meditačních, terapeutických a šamanských technik ve spojení s rituály, které vám pomohou vyrovnat se s autoritamiléčit své vnitřní dítě a hledat  svou autenticitu skrze své pocity = abychom mohli být sami sebou ,svobodní,  kreativní a nezatížení nefunkčními vzorci chování, které nám berou energii, protože jdou proti naší přirozenosti.

Provedeme Vás ke svobodě, štěstí, radosti a lásce.

IMG_1779

Lektoři:

Mgr. Josef Zika (Jeff) : spec. pedagog a psychoterapeut,arteterapeut,regresní terapeut , absolvent psychoterapeutických výcviků a kurzů: SUR, arteterapeutický, výcvik v regresní terapii, Rogersovský přístup zaměřený na člověka, transpersonální, Silva mind control, 30 let praxe s delikventní mládeží, 10 let spolupráce s Poradnou pro uprchlíky ČHV a s Centrem pro otázky migrace,PPP, lektor  zážitkových kursů  pro žáky ZŠ,kurzů osobního rozvoje studentů SŠ a VŠ a komunitní výcvik pracovníků  MV ČR , arteterapeutické semináře a kurzy proti vyhoření pro pedagogy.,vedení komunit problémových dětí ve Výchovných ústavech a SVP, výchovné a kariérové poradenství NÚOV.V posledních letech absolvoval výcvik v celostních smyslných masážích /tantrických/ a absolvoval řadu výcvikových sebezkušenostních a seberozvojových kurzů u Alana Lowena, Guye Barringtona a dalších. Více zde: http://psychoter.webnode.cz/

Karolina Acherati Kučerová : průvodkyně na Vaší Životní Cestě, terapeutka Tvarové symboliky a regresivní terapie, léčitelka, kartářka a lektorka prožitkových seminářů a meditací. Mé zkušenosti z profesní sféry – vedení výběrových řízení, studie behaviorálních dotazníků, Benefits for employees a individuální obchod, osobnostní pohovory, školení soft skills, Coaching training. Spolupracuji s Maitreou (již dlouhodobě) a s dalšími průvodci na Cestě k uzdravení. S Jeffem úspěšně provázíme individuálními terapiemi.  Více zde: http://www.tvarovasymbolika.cz/o-mne/

IMG_20170312_170638

Co Vás čeká?

Spolupracujeme spolu v rámci konstelačně – regresivních terapií. Předáváme si zkušenosti, sdílíme a vytváříme harmonii  a z ní vyplývající léčebnou Sílu ženské a mužské energie pro naše klienty. Díky spokojenosti a pozitivním reakcím od Vás, jsme se rozhodli spolu vytvořit prožitkový terapeutický víkend… Prožitkový víkend byl mimořádně úspěšný, naše spolupráce je skvělá nejen individuálně, ale i kolektivně, z čehož máme  velkou radost. Na prosby účastníků, bychom rádi vytvořili pokračování JOKA II. Zde bychom plynule navázali a hlouběji se ponořili do mužských a ženských rolí, principů, archetypů.

Oba máme zkušenosti s mužskými a ženskými kruhy… Zapojíme fyzické tělo do pohybu, uvolníme psychiku v různé kombinaci – především intuitivně a spontánně. Existuje cesta propojení? Ano…  A je na co se těšit!

Budeme o vás pečovat, jak nejlépe umíme a věříme, že společně překročíme „hranici“ tohoto světa a najdeme „způsob“, jak přijmout sami sebe i „druhou“ polaritu v harmonii. Právě problematika v dnešní společnosti ohledně vztahů, komunikace a porozumění – byla jednou ze silných motivací pomoci tomuto transformačnímu procesu ( jako průvodci Vám ulehčit a zkvalitnit Váš život ).

Abychom mohli být vyzrálým mužem či vyzrálou ženou – je třeba začít u kořene. Tím kořenem je naše vnitřní dítě. Jak na to?

Plán víkendu:

Tři kroky k šťastnějšímu životu:

  1. Vyrovnat se s rodiči (autoritami).
  2. Léčení vnitřního dítěte (vyléčení).
  3. Být sám/sama sebou.

Smysl projektu:

  1. Posílení sebe sama (duševní zdraví).
  2. Prožití a pochopení (zralost a autenticita).
  3. Relax (uvolnění skrze všechny roviny).

Ženské kruhy:

Důležité je, aby žena přijala sama sebe bez obav a s důvěrou. Společně budeme nejen otevírat témata vnitřního dítěte a přijímat svou stinnou stránku, ale také nás čeká kultivace ženské životní síly. Znamená to: být si vědoma svého těla, svého srdce, své mysli, energie, spojení s Matkou Zemí a své dělohy (otevření a aktivace kundalini energie v plném rozsahu).

Mužské kruhy:

Zasvěcení a přijetí do klanu mužů je významným rituálem, který vám přinese rovnováhu uvnitř vás samotných. Tato rovnováha bude mít velký dopad na vaši sebedůvěru, vztahy,  práci. Konfrontace ega, vnímání podpory a přijetí sebe sama. Cesta znamená zkušenost. Cesta muže vede k prameni moudrosti a Síly a tím k Pravdě.

Společné kruhy:

Propojíme se a otevřeme se s důvěrou. Prakticky si prožijeme své hranice a procítíme symbiózu mužské a ženské polarity. Jaké to je si pomáhat – být si vzájemně prospěšní s úctou a láskou? Jak vytvořit vzájemnou harmonii? Prožitek, který vám pomůže ve vašem prostředí na pracovišti, ve vztazích i v rodině :-)

Podrobný program obdržíte při rezervaci.

Možnost individuálních konzultací v rámci pobytu se slevou 50%! 

Cena: 3 500 Kč (akční cena  2 990 Kč při platbě do 27. 10. 2017)

Kapacita je omezená pro maximální počet 16 účastníků. Přejeme se vám plně věnovat, proto neváhejte s přihlášením. Děkujeme za pochopení.

Termín: 10. 11. až 12. 11. 2017 (pátek až neděle), příjezd od 16:00 do 18:00, konec programu cca v 16, 00 hodin

Místo konání a ubytování: Roškopov – Stará Paka (lze domluvit společný odvoz autem)

*V ceně je bohatý program, ubytování – dvě noci a k dispozici prostory, plná penze (snídaně, obědy a večeře, domácí kuchyně  – diety či stravovací omezení, prosím o nahlášení předem, děkuji).

  • V případě, že si sebou přejete vzít zvířátko, je nutné konzultovat tuto skutečnost s organizátory akce. V případě povolení je příplatek za celý víkend 60 Kč.

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA: Zašlete informační email a prosím, čekejte na potvrzení volného místa. Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. Nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE.

a) Platbu 2 990 Kč zašlete na účet číslo: 210390713/0600, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky JOKA +VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení. Platba musí být připsána na účet nejpozději do 27. 10. 2017. (Platba po 28. 10. je účtována za plnou cenu 3500 Kč).

b) Zálohu 1500 Kč zašlete na účet číslo: 210390713/0600, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky JOKA +VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Platba musí být připsána na účet nejpozději do 27. 10. 2017 Doplatek 1490 Kč uhradíte na místě v den příjezdu.

Podmínky (storno poplatky atd.) naleznete zdehttp://www.tvarovasymbolika.cz/sluzby-a-podminky/

Jak se dopravíte do Roškopova?

Autem, autobusem nebo vlakem. Lze domluvit odvoz autem ať už z Prahy, Chomutova nebo z blízkého okolí. Vše je otázka dohody. Vlakem se dostanete do Staré Paky, kde je to do Roškopova 1,5 km. Autobus jezdí z Prahy – Černého Mostu do Nové Paky, odtud je to 5 km (lze domluvit odvoz autem). Jízda autem z Prahy trvá cca 80 minut.

Fotografie z prožitkového víkendu Joka v srpnu 2017 a zpětné vazby účastníků:

21175343_1733221020056400_2038859156_n

 Milý Jeffe,
ač jsi tentokrát nežádal, chci Ti písnout „zpětnou vazbu“ z JOKA víkendu.
Psaly jsme si i s Karolinkou, s báječnou objímající bytostí (s mnoha dalšími kladnými vlastnostmi) a psala jsem ji ještě v té eufórii kdy nabitá jako dělo energií jsem byla…
Tobě píši až dnes, protože jsem si chtěla nechat odstup abych všechny ty vjemy mohla řádně zpracovat a uvědomit si tak v klidu, co mi ten víkend přinesl. Určitě jsi už dostal zpětné vazby i od ostatních účastníků a mohl jsi, si tak ověřit i od nich, že ten víkend stál za to a že to co jste s Karolinkou s námi vyvedli, bylo prostě báječné.  Byla jsem nadšená a po příjezdu domů jsem byla jako vyměněná, záchvaty smíchu střídal idiotský úsměv a to přetrvávalo několik krásných dní…energii jsem měla možnost předávat i já sama, Karolině jsem to popsala, a to mě nabilo ještě více…ta možnost se podělit o nabitou energii a udělat někomu tím radost…prostě úžasný pocit – být obdarována a dál obdarovávat. Dodnes po tom víkendu je ve mě „něco“ jinak a to „něco“ mi vyhovuje a cítím, že je to tak správně. Jsme ve spojení s pár lidičkami z víkendu a mám vážně radost, že jsem tam mohla s vámi všemi být protože každý byl zajímavou osobností, originální a svůj.
Tak ještě jednou děkuji a kdybyste potřebovali nějak s něčím pomoci (sice mě momentálně nic nenapadá, vás dva třeba ano), ráda vám pomohu, bude-li to v mých silách :-)
Jitka

IMG_1782

Milá Karolinko Acherati,
po každém našem setkání jsem rozvažovala co bych Ti všechno celá rozradostněná napsala. Ze všeho nejvíc mi asi pomáhá Tvoje andělská cesta k sebeuvědomění a sdílení kouzelné  energie pro  uzdravení mojí dušičky. Joka víkend byl nádherný a otevřel mi další vrátka . . .
Děkuju moc a moc. Myšlenky mám naplněné nadějí a nádhernou láskou. Těším se zase na viděnou a přeju vám požehnané všechno, co si přejete.
Okouzlená  Radmilka

IMG_1753

Karolinko :-),
mé díky se nedají vyjádřit slovy, i tak děkuji za tvé čiré ženství, energii a báječný prostor, co jste s Jeffem spolu vytvořili. S láskou
H.

IMG_1757

Karolínko drahá, jsi krásná čistá duše, ale to víš :-) Děkuji, že mě kdysi cosi přivedlo do Maitrei na tvůj meditační večer a dostala jsem se tak na contact list :-) Byl to krásný – opět – objevný víkend.
Jana

IMG_1793

Milá Karolinko,
jsi úžasná, smyslná bytost, kterou jsem velmi rád poznal. Moc ti děkuji za to, co jsi pro mě během tohoto víkendu udělala. Mám tě moc rád.
Vzpomínám Pepíno

IMG_1803

Jeffe, tvůj oheň se nezapře. Je skvělé být v přítomnosti mužů, jejíchž oheň nepálí, ale hřeje.
H.

IMG_1762

Za 17 let chci být v kondici jakou máš ty, Jeffe. Máš co učit a předávat, tak to dělej všemi cestami.
Díky Honza

IMG_1752

Já nevím, co napsat Jeffe. Jsem vděčný osudu, že nás svedl dohromady, protože bez tebe by byl svět chudší a bezbarvý. Díky, díky, díky.

21216252_1733220583389777_2069717352_o

Fotky z kouzelného místa Roškopov Stará Paka:

  • Pár úžasných lidí krůček za krůčkem dávají dohromady starší budovu, která kdysi byla ubytovnou. Rozhodli se splnit si sen a vytvořit pro druhé centrum společného sdílení, kam by mohli zvát lidi k rekreaci, odpočinku a k prožitkům. Zvenku velké úpravy nejsou ještě zřejmé, ale uvnitř je to nejen energetický ráj… Kamkoliv vstoupíte vyzařuje Láska. Pokojíčky mají každý jinou barvu, místnosti jsou zařízeny k uvolnění a příjemnému naladění. Sociální zařízení je na chodbě vždy pro pár pokojů. Je to čisté a útulné místo v krásné oblasti Podkrkonoší. A paní kuchařky jsou připraveny uvařit cokoliv od veganské stravy po masitou s láskou a energií našich babiček… Co více si přát? 

 

Společenský sál

Společenský sál

Společenský sál

Společenský sál

Společenská místnost

Společenská místnost

Společenská místnost

Společenská místnost

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Před kuchyní

Chodba před pokoji

Chodba před pokoji

Jídelna

Jídelna

Terapeutická místnost

Terapeutická místnost

Terapeutická místnost

Terapeutická místnost 2

Pokoj

Pokoj

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Pokoj

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Pokoj

Pohled na budovu od silnice

Pohled na budovu od silnice

Budova z blízka

Budova z blízka