V rytmu ženské energie – síla tvořivého kruhu

Vytvořme sílu ženského kruhu. Pomocí naší intuice si procítíme vnitřní ženskou sílu v různých podobenstvích a vibracích. Pojďme si vytvořit svůj vlastní kruh důvěry a sdílení. Pracujme se svou vnitřní moudrostí, kterou nám zanechali naši předci a paměť naší duše. Objev ji v sobě i ty!

Ženské kruhy procházely vývojem a nyní jsem pro Vás připravila více spojovacích rituálů k uvědomění své ženské síly, která začíná v samotném lůně, vyrovnání se s autoritou Matky a zároveň procítění něhy, autenticity, soucitu a lásky.

S mnohými technikami se můžete setkat na oblíbeném víkendovém semináři JOKA, který naleznete zde: www.vrytmuduse.cz/JOKA

tři bohyně

  • Datum: 5. 11. 2017
  • Čas: 10:30 – 17:30 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 1390 Kč předem na účet, na místě 1500 Kč (počet míst omezen)

Mým čestným hostem v našem kruhu bude numeroložka Martina Šimková, která vás naučí si vytvářet osobní mřížku z data narození(numerologický horoskop) a poodhalí tajemství numerologie a čísel.

Naši předci věděli, proč jsou důležité rituály, které jsou cestou k plnému propojení vnitřní Síly se skupinovou Energií v propojení s Vesmírem a Matkou přírodou. Je to v nás stále hluboce zakořeněné. Prožijeme společně hluboký rituál, který vychází z keltských a slovanských tradic. Sestavíte si osobní archetypální profil pomocí obrazových karet. Díky tomu lépe porozumíme sami sobě a dokážeme si přivolat část naší vnitřní ženy na pomoc. A mnohem více. Ženské kruhy inspirujete vy sami v tvořivosti a síle vám vlastní a tolik přirozené.

Co Vás ještě čeká?

Vytvoření osobního numberologického rozboru a určení vašich předpokladů.
Spojovací Rituál našich předků (spojení naší podstaty s Matkou Zemí a se Zdrojem v mocném kruhu).
Společné uvolnění v rytmu hudby.
Mantry k uvědomění své ženské energie.
Řízená meditace k otevření proudění kundaliní energie (harmonizace druhé čakry) a spojení s dělohou.
Vytvoření si vlastního zrcadla své „hadí“ sexuální síly pomocí automatické kresby a symboliky.
Archetypy – určení osobní typologie pomocí tarotových karet.
Vytvoření živé hudby – energie Amazonky.
Společné sdílení.

(Obsah celého dne může být proměnlivý. Vždy pracuji s danou skupinou intuitivně a každý ženský kruh je výjimečný. Děkuji za pochopení.)

Co s sebou?
Budeme mít 45 minutovou přestávku na oběd. Doporučuji si vzít svačinu sebou. Na sebe prosím dlouhé sukně, harémky, šátky, cokoliv, v čem se cítíte žensky a přirozeně a můžete se v tom volně pohybovat. Možnost se převléknout.

Kdo má buben, chrastidlo či jiný „nástroj“, uvítám, když si ho vezmete sebou :-)
Ženské kruhy kvůli spontánnímu pohybu, individuálnímu přístupu a vytvoření rituálu v sále jsou kapacitně omezené. Vytváříme důvěrný, méně početný kruh. Pokud cítíte rezonanci, přihlašte se, co nejdříve. Tím respektujete i ostatní ženy.

Děkuji za pochopení.

Rezervace: KLIKNĚTE ZDE nebo zašlete informační email na Karolina@vrytmuduse.cz (vyčkejte na potvrzení o volném místě), pošlete platbu 1 390 Kč na účet 199018602/0300, variabilní symbol (VS) uveďte své telefonní číslo a do poznámky napište celé jméno a příjmení + termín semináře tj. 5.11. 17. Nutné kvůli identifikaci! V případě zaplnění semináře budou mít přednost ti, kteří již rezervaci zaplatili. Děkuji za pochopení.

Přihlášením na akci souhlasíte s podmínkami (storno poplatky a podmínky účasti).