Služby a podmínky pro účastníky

 

CD s názvem VOYAGE již v prodeji! 

PŘEDNÍ STRANA V JPG

4. čakra je k poslechnutí na youtube:

 CD Voyage OBJEDNAT ZDE

Více informací o CD ZDE

 Jsem lektorkou prožitkových seminářů a terapeutkou individuálních sezení.

HLUBINNÁ REGRESIVNÍ TERAPIE

Představuji Vám unikátní metodu, která Vám pomůže intenzivně proniknout dovnitř Vaší duše a rozpustit traumata či „negativní záznamy“, aby Váš život byl kvalitnější a svobodnější než dosud. Jsem léčitelka a mým darem je schopnost vidět Vaší energii a plně se nacítit na Vaše prožitky, což je velkou výhodou při provázení průběhem dění.

Nejedná se o hypnózu! Klient komunikuje s terapeutem, je aktivní.Přesto je tato metoda jedna z nejintenzivnějších a nejvíce účinných, které jsem kdy poznala.

VÍCE INFORMACÍ OBJEDNÁNÍ ZDE

ROZBOR ŽIVOTNÍ CESTY S TAROTEM (CESTA UVĚDOMĚNÍ) 

FQ7A3419

Získáte min. 14 x A4 pdf soubor zaslaný emailem, kde bude:

– charakteristika vaší osobnosti
– odkryjeme Váš talent, dovednosti a co by pro Vás bylo vhodné
– získáte vedení, jak jej uplatnit v reálném životě
– co je potřeba překonat, s propojením životních témat, které upřednostňujete
– náhled na vaše zdraví, práci, finanční situaci, partnerské vztahy.

+ poselství pro daný rok jako dárek

OBJEDNAT ZDE

JAK NA TO? NEJVÝHODNĚJŠÍ KARETNÍ ROZBOR!

– Napište mi email na Karolina@vrytmuduse.cz se žádostí o Uvědomění Cesty,
– zadejte své datum a místo narození (pokud víte, tak hodinu i minutu narození) a pokud máte téma, které vás zajímá, napište mi dotaz, jinak můžete vypíchnout věci, na které chcete znát odpověď

Zašlete částku 1 690 Kč (nový klient) /1490 Kč (stávající klient) na účet 199018602/0300, do poznámky je nutné uvést Váš email, ze kterého jste mi poslali žádost! A variabilní symbol bude Vaše datum narození např. 20.1.1987 (VS bude 2011987) je nutné kvůli identifikaci!

Platba by měla být uhrazena před zasláním Cesty uvědomění – při objednání – po potvrzovacím emailu. Děkuji za pochopení.

Od přijetí platby do 21 pracovních dnů obdržíte svou Cestu uvědomění. Vše je o komunikaci, lze poslat i dříve, pokud to bude časově možné. Proces zpracování jedné Cesty trvá přibližně 6, až 7, hodin. Děkuji za pochopení.

 

ŘÍZENÉ MEDITACE – odblokovaní a relaxační technika

Spirituální léčba

Naučte se meditovat. Meditace nám slouží jako relaxace, může nám však pomoci s vnitřním napětím, stresem, vnímání sebe sama apod.  Propojte se s vesmírem, s energií kolem vás. Otevřete třetí oko. Najdete nejen klid a uvolnění. Můžete meditovat pět minut, ale i hodiny.  Budu vás provázet celou meditací, přizpůsobím se vašim představám a potřebám. Díky meditaci lze i přetrhat pouta, která nás tíží. Upozorňuji, že není pro každého, proto doporučuji ji vyzkoušet a nechat se zpočátku vést mediátorem. Důležitá je trpělivost, výsledek pak stojí za to.

NOVINKA: Energetická meditace je vhodná k uvolnění a očištění energetických center (čaker). Je řízená mediátorem a postupně při ní procházíme všechna centra, u kterých se zastavujeme. Funguje podobně jako energetické léčení, harmonizuje a čistí naše tělo i ducha a uvolňuje mysl. 

Citace:

,,Pokud si přejete relaxovat nebo zbavit se vnitřních strachů a nejistot, které často vznikají jako energetické uzly s kořeny v našem podvědomí, provedu Vás meditací.“

 

VÝKLAD Z KARET

Pracuji s andělskými, tarotovými a cikánskými kartami. Pomocí karet poznáte příčiny v minulosti, pohled na naše jednání v současnosti, a důsledky činů v budoucnosti. Karty jsou našimi průvodci. Ukážou vám možnosti, jak se co nejlépe vyvarovat chyb, pohlédnete do svého nitra a pomůžou vám uvědomit si příčiny vašich činů či okolností s nimi spojených. Rozhodování, díky nim, může být snazší… Čím konkrétnější otázka, tím konkrétnější odpověď.

Citace:

,,Karty ukazují příčiny v minulosti, pohled na naše jednání v současnosti a důsledky našich činů v budoucnosti. Pouze některé události a situace jsou osudové a my si je máme prožít a získat tuto zkušenost. I když je vesmír řízen fyzikálními zákony, na hlubší rovině jsou jeho hnací silou naše vlastní postoje a jednání. Ať už podléháme svému egu nebo vyššímu Já. My ovlivňujeme vývoj a máme moc nad rozhodnutím nebo aspoň nad svým úhlem pohledu. Karty ukazují vývoj takový, jaký bude, pokud se nic nezmění.“

 

 

ENERGETICKÉ LÉČENÍ

Léčím pomocí svých rukou. Nejedná se o žádný druh reiki nebo něčeho podobného. Mám dar pracovat s energií a výsledky mých léčení jsou pro mne dostatečnou motivací.

Pokud máme narušenou auru a nevyrovnané čakry, jsme náchylnější k různým psychickým potížím, únavě, infekčním onemocněním…  Zdraví naší mysli je velmi důležité. Díky silnému propojení vědomí do podvědomí a obráceně jsme pak náchylnější při větší zátěži na tzv. psychosomatické jevy: Fyzické projevy následkem psychického rozpoložení. Pomohu vám harmonizovat čakry, očistit energii. Vaše energie slouží jako paměť, ukládá si informace. Je potřeba přidat péči o svou duševní čistotu. Budete se cítit mnohem lépe a může vás léčení zbavit i chronických potíží. Mé zkušenosti s léčením zahrnují i terapie s domácími zvířátky.

Energetické léčení pomáhá při bolestech všeho druhu, chronických potíží i psychické nestabilitě. Je vhodné při vleklých a závažnějších onemocnění či bolestech účastnit se dlouhodobého léčení k celkovému uzdravení.

Citace:

,,Očišťuji energii člověka (energetické léčení), jednotlivá centra (čakry). Očištění vaší energie zvyšuje vaše duševní a tělesné síly. Harmonizace čaker všeobecně přispívá k léčení chronických nemocí a bolestí. Mám vynikající výsledky s odbouráváním častých bolestí hlavy a migrény. Také se mi daří u klientů odbourávat stresy a naladit je do pohodového stavu.“

 

TVAROVÁ SYMBOLIKA

Pro velký zájem o tuto metodu jsem vytvořila webové stránky věnované pouze jí. Jedná se o terapeuticko – koučovací metodu spojenou s vizualizací. Vhodné pro ty, kteří chtějí najít příčinu svých životních témat a zároveň se vydat po aktivní cestě vpřed.

Spojení s prvky terapie, koučinku a vizualizace pomocí obrazů na kartách.

Více na www.tvarovasymbolika.cz

Citace:

,,Jestli je vaším přáním například hledat vnitřní cestu, jste rozhodnuti překonat překážky, nahlédnout do svého nitra, urovnat vaše vztahy a budoucnost si postavit na vlastních rozhodnutích a vůli využijte možnosti Tvarové symboliky. Nahlédnete do svého nitra pomocí specifických obrázků, které využíváte pro lepší vizualizaci a směřuji vás otázkami k vašemu cíli.“

 

KYVADLO

Nahlédneme do minulých životů, zjistíme, co zatěžuje vaši karmu.  Díky kyvadlu můžeme určit osudovost partnerství, příčinu sporů apod. Zjistíme stav čaker, míru osobní energie. Kyvadlo je skvělým ukazatelem našeho ducha, duše i těla, využijte jeho pomoci.

Citace:

,,S kyvadlem nahlédnete do minulých životů. Uvědomíte si své karmické zatížení. Lze dosáhnout vyššího uvědomění a pochopení sama sebe.“

Podmínky účasti na seminářích a individuálních konzultacích

V případě individuálních, telefonických a skype konzultací jednejte dle dohody a pokynů terapeuta. V případě, že platba za konzultaci je hrazena předem na účet, je nutné se odhlásit minimálně tři dny před termínem. V tomto případě je částka za sezení vrácena v plné výši. Pokud dojde ke zrušení sezení méně jak tři dny předem je vratnost částky pouze 50 % nebo pokud dojde ke zrušení v den schůzky nebo po ní, není nárok na vrácení částky žádný a to z jakéhokoliv důvodu.

V případě platby na místě: V případě, že je domluvená schůzka v daný termín a klient se neomluví z jakéhokoliv důvodu min. tři dny před tímto termínem, je účtován poplatek za propadnutí termínu a držení rezervace 400 Kč, který je nutný zaslat na účet terapeuta a to do 7 pracovních dnů od termínu schůzky.

  • Terapeut si vyhrazuje právo na zrušení sezení bez časového omezení a bez náhrady škody klientovi. Terapeut se zavazuje dodržet etiku vůči klientovi v rámci jeho možností.
  • Platí pro všechny způsoby konzultací ať osobní, přes skype nebo po telefonu.

Účastník se svým přihlášením a účastí na semináři zavazuje k následujícím podmínkám:

1. Přihlašování a platba:

Přihláška na seminář se podává skrze online formulář umístěný webových stránkách nebo přes email:

1.1. Semináře s platbou kurzovného v den konání semináře
Po vyplnění online přihlášky vzniká závazná rezervace místa. Kurzovné se hradí v plné výši v hotovosti  až na místě a v den konání, nejlépe 15 minut před zahájením semináře.

1.2. Semináře s platbou kurzovného v plné výši předem
Po vyplnění online přihlášky vzniká nezávazná 7denní rezervace místa. Přihláška je závazně potvrzena zaplacením kurzovného v plné výši na náš účet. Číslo účtu a variabilní symbol obdržíte e-mailem po vyplnění online přihlášky v podobě odkazu na web stránku s informacemi o semináři.

1.3. Semináře s platbou zálohy předem
Po vyplnění online přihlášky vzniká nezávazná 7denní rezervace místa. Přihláška je závazně potvrzena zaplacením minimálně 50% zálohy kurzovného na náš účet. Číslo účtu a variabilní symbol obdržíte e-mailem po vyplnění online přihlášky.

2. Storno podmínky:

Ve všech případech platí, že odhlásíte-li se DO 10 dnů před začátkem semináře, vrátíme Vám zpět zaplacené kurzovné v plné výši přijaté platby.

2.1. Semináře s kurzovným nižším než 700 Kč
Odhlásíte-li se v době KRATŠÍ než 10 dnů před začátkem (nebo v průběhu či po skončení) semináře na základě vlastního rozhodnutí nebo i nečekaných důvodů (např. nemoc nebo rodinné záležitosti), je zaplacené kurzovné v plné výši nevratné a nepřevoditelné. Máte však možnost za sebe poslat náhradníka v případě, dáte-li nám o tom předem vědět.

2.2. Semináře s kurzovným nad 700 Kč
Odhlásíte-li se v době KRATŠÍ než 10 dnů před začátkem semináře na základě vlastního rozhodnutí nebo i nečekaných důvodů (např. nemoc nebo rodinné záležitosti) , 50% záloha je nevratná a nepřevoditelná. Pokud jste však zaplatili kurzovné v plné výši, vrátíme Vám zpět 50 %. Dva dny před seminářem a v den začátku semináře, v jeho průběhu nebo po jeho skončení nárok na vrácení nebo převedení kurzovného odpadá. Náhradníka za sebe můžete poslat v případě, dáte-li nám o tom předem vědět.

V případě, že ke zrušení semináře dojde ze strany lektora, vracím vám 100% zaplacené částky. Jako lektor si vyhrazuji zrušit seminář bez omezení.

2. 3 Prožitkové víkendy (pobytové).

K účasti na pobytovém víkendu je třeba dodržet podmínky pro zaslání zálohy či platby dle pokynů v přihlášce či na webové stránce. V případě zrušení akce ze strany lektora, je 100% částky vráceno zpět na účet účastníka, který platbu řádně zaslal.

V případě zrušení ze strany přihlášeného z jakéhokoliv důvodu platí tyto podmínky:

  1. Zrušení min. 6 týdnů předem  – vráceno 100 % zaslané částky
  2. Zrušení min. 5 týdnů předem – vráceno 50 % zaslané částky
  3. Zrušení méně jak 5 týdnů předem – vrácení částky odpadá.

3. Zdravotní stav a odpovědnost (pro účast na semináři i pro individuální konzultaci):

3.1. Zdravotní stav:
Seminář / sezení není náhražkou za lékařskou či psychoterapeutickou péči. V případě individuálního sezení se jedná o doplněk komplexní péče o duševní či fyzické zdraví člověka a přihlášení či podstoupení individuálních sezení nebo seminářů je zcela dobrovolné. Není možné 100 % zaručení léčebného efektu (velmi individuální). Proto doporučuji souběžnou kontrolu u lékaře. V případě, že účastník v současné době podstupuje jakýkoliv druh léčby (obzvláště psychiatrické nebo práce s psychologem), zavazuje se před zahájením semináře informovat lektora o této skutečnosti a o charakteru obtíží. Účastník se zavazuje informovat lektora o možných zdravotních komplikacích (poúrazové stavy, dlouhodobá onemocnění, epilepsie, astma, těhotenství apod.). Účastník stvrzuje, že neužívá psychofarmaka a nemá závažné infekční onemocnění.

3.2. Zákaz drog a omamných látek:
Účastník stvrzuje, že není pod vlivem drog či jiných návykových látek a souhlasí s tím, že je nebude užívat v průběhu semináře, sezení.

3.3. Zodpovědnost:
Účast na semináři je dobrovolná. Účastník nese po celou dobu trvání programu za sebe a za vše, co dělá plnou odpovědnost (platí i v případě individuálního sezení). Pokyny lektora jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Účastník bere na vědomí, že může být v průběhu semináře vystaven fyzickému, psychickému, či emocionálnímu zatížení. Účastník mladší 18-ti let musí mít k účasti na programu písemný souhlas od rodičů nebo opatrovníka.

3.4. Přerušení účasti:
Účastník může kdykoliv seminář na vlastní odpovědnost opustit s vědomím, že poplatek za seminář se nevrací. Právem lektora (uzná-li to za vhodné) je ukončit účastníkovu účast nebo ho nevpustit v případě velmi pozdního příchodu. I v tomto případě účastník nemá nárok na vrácení celé jím uhrazené částky za seminář.

4. Souhlas se zpracováním osobních údajů: 

4.1. Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví Karolina Kučerová IČ 75102129, s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity mnou pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí emailem či telefonicky.

4.2. Z odběru kalendáře akcí emailem se můžete odhlásit, pokud mi napíšete email, že si nepřejete být součástí databáze klientů. Je nutné do takového emailu napsat celé jméno a telefonní číslo – pro snadnější dohledání a zrušení zasílání mailingů.

4.3. Beru na vědomí, že shora uvedený souhlas s poskytnutím osobních údajů může být kdykoli odvolán a to pouze písemnou formou (e-mail viz. bod 4.2)s tím, že následně dojde k vymazání všech mých údajů z databáze Karolina Kučerová s účinností 30 dnů ode dne, kdy bude odvolání souhlasu doručeno vlastníkovi databáze.

4.4 Každý zájemce o mé služby je povinen se seznámit s podmínkami spolupráce a to do objednání či před schůzkou nebo seminářem.

Číslo účtu: 199018602/0300

Podmínky jsou platné od 1. 1. 2015

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *