Vouchery a CD

CD Harmonizace čaker – léčebná meditativní cvičení na každou čakru zvlášť s úvody k jednotlivým energetickým centrůmPŘEDNÍ STRANA V JPG

Cena: 199 Kč (při koupi 2 CD zaplatíte pouze 350 Kč) + poštovné a balné (možnost osobního vyzvednutí po domluvě na Černém Mostě nebo ve Střešovicích v Praze a v Mostě).

OBJEDNAT ZDE

Nebo můžete na telefonním čísle +420 739 350 348 či emailu Karolina@vrytmuduse.cz. Uveďte počet kusů, telefonní kontakt. celé jméno a adresu.

ZADNÍ STRANA V JPG

Ukázka z CD: 4. čakra je k poslechnutí na youtube:

 

Zpětné vazby na CD Voyage:

Dobrý den paní Kučerová,

děkuji za zaslání CD Harmonizace čaker. Poslechla jsem si, překrásně namluveno. Váš hlas je velmi příjemný. Nejde jen o můj dojem, už jsem v programu pouštěla klientům s neurotickým onemocněním a shodli jsme se, že zaslané CD je vysoce kvalitním materiálem jak pro jednotlivce, tak pro skupinu.
Rovněž věnování od Vás je milé.

Zdravím a přeji sílu a energii do další záslužné práce.
Hana E., Ostrava

Jsem nadšen z Vašeho CD. Máte úžasný hlas a je mi příjemné, že se jednotlivé sekce dají oddělit. Někdy nemám čas meditovat delší dobu, jen potřebuji krátké nahození a to mi Vaše CD mimo jiné poskytuje taky. Děkuji a těším se na setkání.

František H. Praha

Dárkový voucher 

Objednejte si jakoukoliv službu V rytmu duše a věnujte tento voucher jako dárek.

dárkový vánoční voucher

BUĎTE ORIGINÁLNÍ !

Nadělte sobě i svým blízkým pod stromeček dárkový voucher na služby V rytmu duše!

Voucher zasílám elektronicky, platba probíhá přes účet. Stačí pouze zaslat objednávku na Karolina@vrytmuduse.cz. Platnost voucheru 3 měsíce. Nutné se objednat maximálně 3 týdny před vypršením platnosti.

Lze nechat výběr služby na obdarovaném a udělat mu tak radost z relaxační meditace, energetického léčení, výkladu karet či konzultace pomocí kyvadla. Některé služby lze poskytnout i prostřednictvím emailu či telefonického spojení nebo skype. Zdarma poradenská konzultace.