Prožitkový meditační večer se šamanským bubnováním

Srdečně vás zvu na prožitkový meditační večer s tématem „má sebeléčivá síla“, obohacený o čestného hosta Davída Chába, který společně s vámi otevře rytmus vaší intuice pomocí šamanských bubnů a hlasů. Jedinečný zážitek společného sdílení magické energie. Pojďme to prožít!

Davído a bubny

  • Datum: 1.6.2017
  • Čas: 18:30 – 21:30 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 450 Kč předem na účet / 550 Kč na místě

 

Davído Cháb se nám vrací z teplých krajů Kanárských ostrovů a opět spolu realizujeme toto jedinečné „magické“ setkání a moc se těšíme na společný prožitek! V první části budeme pomocí řízené meditace pracovat se svou vnitřní léčivou silou a v druhé části jí posílíme společně šamanským bubnováním a hlasem.

Pro každého účastníka bude k zapůjčení šamanský buben a po skončení semináře bude možné si jej zakoupit a odnést domů. Na místě si také můžete pořídit CD s řízenými meditacemi na každé energetické centrum zvlášť. Často sebou Davído přináší i další přírodní nástroje, které si budete moct vyzkoušet. Propojíme se všichni v kruhu a vyzkoušíme si vzájemné „naladění“ a naší přirozenou schopnost energetického spojení. Zjevný to fakt po meditačním cvičení, kdy si uvědomíme sílu jednotlivce a zároveň propojení celku na „svou vlastní kůži“. Jsme vašimi průvodci v tomto jedinečném poznání a propojení meditace se šamanskými bubny.

 

Rezervace: Zašlete informační email na Karolina@vrytmuduse.cz (vyčkejte na potvrzení o volném místě), pošlete platbu 450 Kč na účet 199018602/0300, variabilní symbol (VS) uveďte své telefonní číslo a do poznámky napište celé jméno a příjmení + termín semináře tj. 1. 6. 17. Nutné kvůli identifikaci! V případě zaplnění semináře budou mít přednost ti, kteří již rezervaci zaplatili. Děkuji za pochopení.

Přihlášením na akci souhlasíte s podmínkami (storno poplatky a podmínky účasti).