V rytmu ženské energie – síla tvořivého kruhu

letak-zenske-kruhy-most

Naši předci věděli, proč jsou důležité rituály, které jsou cestou k plnému propojení vnitřní Síly se skupinovou Energií v propojení s Vesmírem a Matkou přírodou. Je to v nás stále hluboce zakořeněné. Prožijeme společně hluboký rituál, který vychází z Keltských a Slovanských tradic. Sestavíte si osobní archetypální profil pomocí obrazových karet. Díky tomu lépe porozumíme sami sobě a dokážeme si přivolat část naší vnitřní ženy na pomoc. A mnohem více. Ženské kruhy inspirujete vy sami v tvořivosti a síle vám vlastní a tolik přirozené.

Co Vás ještě čeká?

1) Spojovací Rituál našich předků (spojení naší podstaty s Matkou Zemí a se Zdrojem v mocném kruhu).

2) Společné uvolnění v rytmu hudby.

3) Mantry k uvědomění své ženské energie.

4) Řízená meditace k otevření proudění kundaliní energie (harmonizace druhé čakry).

5) Vytvoření si vlastního zrcadla své „hadí“ sexuální síly pomocí automatické kresby a symboliky.

6) Archetypy – určení osobní typologie pomocí tarotových karet.

7) Šamanské léčivé bubnování – energie Amazonky.

8) Společné sdílení prožitků. Budeme mít 30 minutovou přestávku na oběd. Doporučuji si vzít svačinu sebou. Na sebe prosím dlouhé sukně, harémky, šátky, cokoliv, v čem se cítíte žensky a přirozeně a můžete se v tom volně pohybovat. Možnost se převléknout. Kdo má buben, chrastidlo či jiný „nástroj“, uvítám, když si ho vezmete sebou :-)

Rezervace: KLIKNĚTE ZDE nebo zašlete informační email na Karolina@vrytmuduse.cz (vyčkejte na potvrzení o volném místě), pošlete platbu 500 Kč na účet 199018602/0300, variabilní symbol (VS) uveďte své telefonní číslo a do poznámky napište celé jméno a příjmení + termín semináře tj. 12.11.2016. Nutné kvůli identifikaci! V případě zaplnění semináře budou mít přednost ti, kteří již rezervaci zaplatili. Děkuji za pochopení.