Vztahy a sexualita v souvislostech

Vztahy a sexualita v souvislostech

Prožitkový seminář

 

Srdečně Vás zvu na prožitkový večer: vztahy a sexualita v našem životě. Otevřeme se tomuto tématu, o kterém se mnozí zdržují mluvit nebo tomu nepřikládají takový význam. Přesto je tato energie pro naše bytí a růst velmi důležitá. Prožijeme svou osobní energii a získáme „informace“ pomocí intuice.

  • Datum: 29.4.2016
  • Čas: 18:30 – 20:30 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč
  • Kontakt: Karolina Kučerová, 739350348

 

*Vhodné pro ženy a muže všech věkových kategorií.

SEXUALITA MUŽ A ŽENA

Setkávám se v praxi s tím, že na téma sexuality a vztahů existují různé mýty či předsudky a často vedou k tomu, že místo, abychom se procesům otevřeli, tak se naopak uzavíráme. To má značný vliv na naši duchovní životní cestu (duchovní a duševní vývoj).

„Cílem tohoto sdílení je pomoci Vám se v této oblasti lépe orientovat. Jedná se o další důležitý článek k uvědomění v cestě k vnitřní harmonii.“

Přijďte vytvořit živoucí prostor a společně se otevřít své sexuální síle.

Co Vás čeká?

– Potřeba intimního sblížení
– Co se to se mnou děje?
– Předsudky, které na nás působí a jejich kořeny v historii lidstva.
– Vnímání sebe sama a svého těla. – Jaký vliv má autoerotika a časté střídání partnerů na základní principy duchovní životní cesty?
– Tajemství vzájemné sexuální přitažlivosti muže a ženy v souvislosti s rezonancí čaker aneb co dokáže říct naše intuice.
– Jak poznám své testovací partnery, spřízněné duše nebo dvojplamen?
– Řízená meditace k přijetí a harmonizaci.

Rezervace: KLIKNĚTE ZDE nebo zašlete informační email na Karolina@vrytmuduse.cz (vyčkejte na potvrzení o volném místě), pošlete platbu 400 Kč na účet 199018602/0300, variabilní symbol (VS) uveďte své telefonní číslo a do poznámky napište celé jméno a příjmení + termín semináře tj. 29.4. 2016. Nutné kvůli identifikaci! V případě zaplnění semináře budou mít přednost ti, kteří již rezervaci zaplatili. Děkuji za pochopení.

 

Napsali jste: „Jsem ráda, že jsem našla odvahu přijít. Děkuji ti za nádherný večer a otevření dveří. Doznívalo to ještě pár dní a pak přišlo to BUM :-) Ještě jednou díky!“ Kristina K.

„Karolinko bylo to boží. Nečekala jsem, že je to i moje téma a že to fakt nemám ještě zpracované. A to žiju v tom, že ano. Pročistilo mi to vztah i ten vzduch. Super!“
Jarmila D.

„Karoli díky za skvělý večer. Nejdřív jsem byl „trošku“ v opozici a cítil jsem vzdor. Přece všechno znám a vím… Ale vědět neznamená žít, jak jsi sama řekla. Pak to udělalo cvak a bylo. Prostě další úžasný a poučný večer v tvé společnosti. Jsi originální bytost. Jen tak dál.“ Pavel M.