Úplňkové setkání spřízněných duší

Srdečně Vás zvu na prázdninové „Úplňkové setkání spřízněných duší“, které pořádám s mou kamarádkou Sabinkou Tošovskou v čajovně Dharmasala v Praze (http://www.dharmasala.cz/wp/), dne 20. 7. (středa) od 18:00 do ????.

Jedná se o neformální setkání v kruhu, kde budeme společně sdílet, pít dobrý čajík, můžeme tančit, zpívat, vyprávět „moudré“ příběhy/perličky našich předků nebo i meditovat (Přišel ke mě úžasný výraz, sdílím: Jdeme si meditnout…) – je to čistě o vašich přáních a touhách…

_ty_i_n_hodn__jizvy_na_povrchu_m_s_ce_4d4fadaec4
Ten den je úplněk, takže silná to energie očisty a toho, co potřebujeme zvýšit nebo naopak rozpustit. Budeme mít sebou přírodní nástroje jako šamanská chřestidla, šamanské bubny, gong a nezbytné karty, díky kterým si můžeme projektovat naše téma. To jsou silné nástroje k tomu, abychom se pořádně vyřádili :-)

Necháváme to otevřeně plynout, komu to rezonuje, je s láskou vítán…

Vstupné je úsměv a uvítáme nějakou mňamku do našeho kruhu, jak kdo cítí :-)

Bude možné dobrovolně přispět, jako již tradičně na mých společných setkáních na zvířecí útulek viz. zde : http://www.tvarovasymbolika.cz/charita/.

Vzhledem k omezené kapacitě sálu a pro naší informaci bych Vás ráda požádala o zprávu, že přijdete, děkujeme. Od 1. do 11.7. budu mimo civilizaci tzn. internet, můžete psát sms na telefonní číslo +420 739 350 348. Děkuji za pochopení.