V rytmu ženské energie – síla tvořivého kruhu

Vytvořme sílu ženského kruhu. Pomocí naší intuice si procítíme vnitřní ženskou sílu v různých podobenstvích a vibracích. Pojďme si vytvořit svůj vlastní kruh důvěry a sdílení. Pracujme se svou vnitřní moudrostí, kterou nám zanechali naši předci a paměť naší duše. Objev ji v sobě i ty!

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

 • Datum: 25.2.2017
 • Čas: 10:30 – 17:30 hod.
 • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
 • Cena: 1390 Kč předem na účet, na místě 1500 Kč (počet míst omezen)

Mým čestným hostem v našem kruhu bude numeroložka Martina Šimková, která vás naučí si vytvářet osobní mřížku z data narození (numerologický horoskop) a poodhalí tajemství numerologie a čísel.

Naši předci věděli, proč jsou důležité rituály, které jsou cestou k plnému propojení vnitřní Síly se skupinovou Energií v propojení s Vesmírem a Matkou přírodou. Je to v nás stále hluboce zakořeněné. Prožijeme společně hluboký rituál, který vychází z keltských a slovanských tradic. Sestavíte si osobní archetypální profil pomocí obrazových karet. Díky tomu lépe porozumíme sami sobě a dokážeme si přivolat část naší vnitřní ženy na pomoc. A mnohem více. Ženské kruhy inspirujete vy sami v tvořivosti a síle vám vlastní a tolik přirozené.

Co Vás ještě čeká?

 • Vytvoření osobního numberologického rozboru a určení vašich předpokladů.
 • Spojovací Rituál našich předků (spojení naší podstaty s Matkou Zemí a se Zdrojem v mocném kruhu).
 • Společné uvolnění v rytmu hudby.
 • Mantry k uvědomění své ženské energie.
 • Řízená meditace k otevření proudění kundaliní energie (harmonizace druhé čakry).
 • Vytvoření si vlastního zrcadla své „hadí“ sexuální síly pomocí automatické kresby a symboliky.
 • Archetypy – určení osobní typologie pomocí tarotových karet.
 • Šamanské léčivé bubnování – energie Amazonky.
 • Společné sdílení.

Co s sebou?
Budeme mít 45 minutovou přestávku na oběd. Doporučuji si vzít svačinu sebou. Na sebe prosím dlouhé sukně, harémky, šátky, cokoliv, v čem se cítíte žensky a přirozeně a můžete se v tom volně pohybovat. Možnost se převléknout.

Kdo má buben, chrastidlo či jiný „nástroj“, uvítám, když si ho vezmete sebou :-)  Ženské kruhy kvůli spontánnímu pohybu, individuálnímu přístupu a vytvoření rituálu v sále jsou kapacitně omezené. Vytváříme důvěrný, méně početný kruh. Pokud cítíte rezonanci, přihlašte se, co nejdříve. Tím respektujete i ostatní ženy. Děkuji za pochopení.

Rezervace: KLIKNĚTE ZDE nebo zašlete informační email na Karolina@vrytmuduse.cz (vyčkejte na potvrzení o volném místě), pošlete platbu 1390 Kč na účet 199018602/0300, variabilní symbol (VS) uveďte své telefonní číslo a do poznámky napište celé jméno a příjmení + termín semináře tj. 25. 2..17. Nutné kvůli identifikaci! V případě zaplnění semináře budou mít přednost ti, kteří již rezervaci zaplatili. Děkuji za pochopení.

Infomrace k storno poplatkům: Vstupné je návratné ve výši 80% maximálně 4 týdny před konáním akce. Vstupné je vratné ve výši 50 % max. 2 týdny před začátkem akce (je možno ve výjimečných případech (např. výměna účastníka – náhradníka) vrátit i blíže k akci. Vše je ale  o této variantě, kdy náhradník je dostupný a tudíž vyměnitelný. V jiném případě vzhledem k vzniklým nákladům to není možné. Děkuji za pochopení.

Napsali jste:
„Díky za společné sdílení v kruhu. Tvá energie a hluboké sdílení mi vždycky vlije krev do žil. Těším se na příště.“
Romča, Liberec
„Večer byl pro mne velmi přínosný. Dovolit si uvolnit se a vypustit páru v důvěře, která na místě panovala, bylo úžasné. Mám pocit, že jsem pocítila svou vlastní moc v lásce… Děkuji.“Jana, Jílové
„Rituál byl silný, program též. Zároveň meditace uvolnila, propojila… Myslím si, že je to dobrá projekce proto, jak vlastně fungujeme. Nakolik jsme od sebe odpoutané a jak se k sobě přiblížit. Jsi posel, průvodce a žena, která předává to, čím sama je. Doporučuji a děkuji všem kráskám!“ Kristýna, Chomutov
„Spontánní, živé, relaxační, dynamické, hluboké… Jak jinak vyjádřit ženské kruhy s tebou? Děkuji a těším se na příště! Kéž by to bylo častěji!“ Eliška, Karlovy Vary