Workshop: Tvé rozhodnutí, tvá budoucnost

Každé vaše rozhodnutí, které učiníte dnes, ovlivní váš zítřek. Naučím vás jedinečné sebereflexní metodě TS a odneste si praktický a jednoduchý postup „jak na to!“ Když my sami pochopíme příčinu, dokážeme lépe najít cesty, které nás zavedou k cíli.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

  • Datum: 21.2.2017
  • Čas: 18:30 – 21:30 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 549 Kč předem na účet, 650 Kč na místě (počet míst je omezený)

ODKAZ NA SEMINÁŘ A WEBOVÉ STRÁNKY TVAROVÉ SYMBOLIKY ZDE

*Obrazové karty a praktický návod (obojí si odnesete domů) je zahrnutý v ceně kurzu.

Téměř každý den se dostáváme do různých situací, kde je nutné se správně rozhodnout. Naše rozhodnutí bude mít významný dopad na naší budoucnost. Prožíváme různá témata, která nás mohou tížit, myšlenky nám pochodují hlavou a máme tendence si vytvářet různé scénáře, které nás často vedou ke strachu a pocitu úzkosti. Kolikrát jste si řekli: „Já jsem to věděl/a, že to takhle dopadne!“ Intuice Vás nezklamala, že je to tak? Kdo je však tím, kdo nese důsledky svých činů? Ano, Vy a někdy i Vaši blízcí.

Každý se nacházíme v určité životní situaci a z těch nepříjemných, hledáme cestu ven. Existuje mnoho metod a odborných knih. Co si ale počnete, pokud daný problém je nutné vyřešit hned? Nebo v danou chvíli nemáte možnost to jít s někým zkonzultovat? Myslím si, že každý člověk je sám sobě nejlepším psychologem. Protože intuitivní myšlení má každý z nás. Přijďte si osvojit sebereflexní metodu Tvarová symbolika jednoduchou technikou a nejen to, dostanete podrobný postup: Jak na to! Na workshopu se také dozvíte mnoho praktických informací a otevřeme spolu Vaši cestu k vnitřnímu bohatství.Mé zkušenosti mi pomohli vytvořit Tvarovou symboliku (TS) , která v sobě zastupuje prvky zrcadlení, koučování, terapie a spojení vizualizace s naším vědomím i podvědomím. Své aktuální téma si promítáme do obrazů na kartách. Člověk není nikdy schopen sdělovat to, co se v něm odehrává. Mluví za některou část své osobnosti. Ráda bych vám tuto oblíbenou metodu představila a nejen to… Během osvojování techniky budeme společně objevovat cestu k vnitřnímu bohatství. Což znamená, že si procítíme vlastní hodnoty, naučíme se je přijmout, otevřeme se vztahům s lidmi a otevřeme se naší cestě k plnohodnotnému životu.

Pro koho je to vhodné?

Pro všechny, kdo mají touhu sebepoznání! Rádi by se posunuli z místa, na kterém dosud spočívají a začali si plnit své sny.

Vezměte si sebou tužku a papír. „Přineste si sebou i téma, na které nyní hledáte řešení.

*Obrazové karty a praktický návod (obojí si odnesete domů) je zahrnutý v ceně kurzu.

Rezervace: KLIKNĚTE ZDE nebo zašlete informační email na Karolina@vrytmuduse.cz (vyčkejte na potvrzení o volném místě), pošlete platbu 549 Kč na účet 199018602/0300, variabilní symbol (VS) uveďte své telefonní číslo a do poznámky napište celé jméno a příjmení + termín semináře tj. 21.2.2017. Nutné kvůli identifikaci! V případě zaplnění semináře budou mít přednost ti, kteří již rezervaci zaplatili. Děkuji za pochopení.

Napsali jste:

„Tvarová symbolika je skvělá metoda, jak na sobě pracovat. Jsem rád, že jsem se mimo jiné zúčastnil semináře, protože teď, když si nevím rady, mohu si v klidu a srozumitelně ujasnit příčiny, priority, potřeby a hlavně cestu vpřed. Co se týče symboliky, jste čarodějka! Děkuji za vaši pomoc.“
Radek M., Praha

„Vyhovovalo mi, že jsem k vám mohla chodit na sezení, ale pak když jsem se odstěhovala, nemohla jsem jezdit do Prahy kdykoliv. Byla jsem z počátku trošku skeptická. Jsem však ráda, že jsem šla na workshop, protože teď chápu sílu svého Já a co všechno dokážu, pokud se rozhodnu konat. Je to pro mě jednoduchá technika, která dokáže rozklíčovat složité události v mém životě a dá mi nadhled.“
Jarmila S., Olomouc